Zakładanie ogrodów Tarnów Fiorino

Home / Zakładanie ogrodów Tarnów Fiorino

Czym się zajmujemy?

Projekt koncepcyjny ogrodu

Maksymalne wykorzystanie terenu , które zaspokoi potrzeby wszystkich użytkowników.
Projekt koncepcyjny- to ogólny pomysł na ogród. Zawiera kształt ogrodu, nawierzchnie, rozmieszczenie małej architektury, rośliny przedstawione na rzucie z góry w skali i wizualizacje. Zobacz pełną ofertę: usługi ogrodnicze.


Projekt wykonawczy ogrodu

Ogród marzeń w zasięgu Twojej ręki! Wystarczy skompletować wyposażenie.
Projekt wykonawczy- powstaje po zaakceptowaniu projektu koncepcyjnego i zawiera szczegółowy plan nasadzeń ( rabaty rozrysowane w skali ), wykaz materiałów , opis zastosowanych roślin i zalecenia pielęgnacyjne, elementy małej architektury. Na życzenie klienta może być wzbogacony o projekt nawadniania i oświetlenia. Wszystko zostaje przedstawione na szczegółowych rzutach w skali i jest wzbogacone o liczne wizualizacje i opisy.


Zakładanie ogrodów od podstaw – ogrodnictwo Tarnów, okolica

Idealny ogród stworzony specjalnie dla Ciebie i Twoich najbliższych.
Na podstawie sporządzonych projektów (niekoniecznie naszych) tworzymy ogrody. Jako pierwsze przeprowadzamy wszelkie prace ziemne tj. wyrównanie terenu, oczyszczenie z gruzu itp. Jeżeli projekt zawiera automatyczne nawadnianie i oświetlenie to wykonujemy je na tym etapie. Kolejny krok obejmuje tworzenie tarasów, altan , ścieżek, obrzeży. Rabaty najczęściej zabezpieczamy agrotkaniną ( nie jest to konieczne są różne szkoły) i dokonujemy nasadzeń. Jeżeli projekt obejmuje drzewa zabezpieczamy je przed złamaniem. Ściółkujemy rabaty i zakładamy trawnik. Oferujemy też zakładanie oczek wodnych.
Kolejność prac w zależności od warunków i wielkości ogrodu może wyglądać inaczej (np. przy dużym ogrodzie prowadzenie prac sektorowo).

Architektura ogrodowa Tarnów Fiorino

Masz pytania, zadzwoń już dziś +48 734021101