Park maszyn

Home / Park maszyn

Nasza firma dysponuje specjalistycznymi maszynami i urządzeniami ktore umozliwiają nam szybką i profesjonalną realizację nawet najbardziej wymagajacych projektów

 

Mitsubishi mt201

Traktor  kompaktowy z ładowaczem czołowym Mitsubishi MT 201

Rozmiary tego traktorka (tylko 110 cm szerokości) pozwalają na pracę w ograniczonych przestrzeniach. Dodatkowo stosunkowo duża moc (21 KM) pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Posiadamy szeroki zakres oprzyrządowania które sprawia że jest to niezastąpione narzędzie przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów.

Wycinarka do darni

Dzięki wycinarce do darni Husqvarna SC18 jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż systemu automatycznego nawadniania ogrodu mniej inwazyjnie.

Jest również niezastąpiona przy przygotowaniu miejsca pod nowe rabaty, oraz wszędzie tam gdzie wymagane jest usunięcie istniejącej darni.

wycinarka
bcs
separacja

Ciągnik jednoosiowy BCS 740 z glebogryzarką separacyjną

Glebogryzarka separacyjna jest maszyną o przeciwbieżnych obrotach, która separuje glebę. Noże glebogryzarki separacyjnej kręcą się w przeciwnym kierunku niż koła ciągnika. Poza tym cała wykopana gleba musi być przeciśnięta przez system prętów. Dzięki temu maszyna separuje glebę od starej darni, kamieni, patyków i innych elementów znajdujących się w glebie. Te wszystkie niepożądane składniki zatrzymują się na prętach i spadają jako pierwsze cała wykopana gleba przysypuje je.  Dzięki temu już po jednym przejeździe grunt jest znakomicie przygotowany pod wysiew trawy.

trencher

Koparka łańcuchowa DITCH-WITCH RT 10

Koparki łańcuchowe zapewniają szybkie i precyzyjne wykonanie wąskich wykopów liniowych pod kable energetyczne, kable telefoniczne, rury nawodniające, rury drenażowe, instalacje wodne i gazowe

Łańcuch wyposażony jest w ostrza wykonane z węglika spiekanego (widia) o dużej odporności na ścieranie. Maksymalna głębokość wykopanego rowka to 80 cm i szerokość 15 cm.

Ponadto dysponujemy szeroką gamą narzędzi ogrodniczych:

  •  kosiarki spalinowe i elektryczne
  •  kosy spalinowe żyłkowe
  •  wertykulatory spalinowe
  •  glebogryzarki spalinowe
  •  pilarki spalinowe
  •  odkurzacze do liści
  •  wiertnice
  •  walce ogrodowe
  •  siewniki

kosiarka
glebogryzarka